Teknoloji

Açık Dünya Oyunu Star Wars: Outlaws Duyuruldu [Video]

Xbox Games Showcase etkinliğinin en büyük sürprizlerinden biri Ubisoft tarafından sahnelendi. “Tom Clancy’s The Division 2 ve Avatar: Frontiers of Pandora’nın arkasındaki ekip Massive Entertainment tarafından geliştirilen yepyeni Star Wars oyunu” Yıldız Savaşları: Haydutlar‘ duyurusu yapıldı ve oyundan ne beklememiz gerektiğini gösteren sinematik bir fragman yayınlandı.

Yıldız Savaşları: Haydutlar, bir dünyayı açoyun olacak 2024Oyuncuların beğenisine sunulacak olan oyun, Empire Strikes Back ve Jedi’ın Dönüşü arasındaki olaylar bahse girecek. Oyunun içeriğinde neler bekleyebileceğimizi fragmanın açıklama kısmına bakarak tahmin edebiliyoruz.

Star Wars: Outlaws’da farklı gezegenleri keşfedeceğiz ve kötü şöhretli bir hata yapacağız…

oyuncular, Kay Vesskarakteri yönetecek ve Vess’in arkadaşı olacak. yok Eşlik etmek. Oyunda galaksideki hem ikonik hem de farklı gezegenleri keşfetmek mümkün olacak. Galaksinin en çok aranan kötü şöhretli suçlularına katılacağız ve bunu yaparken galaksideki diğer suçlularla savaşacağız.

Star Wars: Outlaws hakkında şimdilik bildiklerimiz bu kadar. Ancak altını çiziyoruz; şimdilik… çünkü bunu Ubisoft’un pazartesi günü yapacağız Ubisoft İleri Etkinlikte oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşmasını bekliyoruz. Aşağıdaki fragmanı hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Star Wars: Outlaws sinematik fragmanı

haberresadiye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu