Haber

AK Parti Karabük Belediye Başkanı adayı Özkan Çetinkaya ziyaret etti

AK Parti Karabük Belediye Başkanı adayı Özkan Çetinkaya çeşitli ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre Çetinkaya, seçim faaliyetleri kapsamında Karabük Organize Sanayi Bölgesi’ni ziyaret etti.

Burada konuşan Çetinkaya, Karabük’te bir yenilenme ihtiyacı gördüklerini ifade etti.

Hükümetin desteğiyle 5 yıllık süreçte yenilenme ve gelişme hamlesi yapacaklarını belirten Çetinkaya, şöyle konuştu:

“Bunu temsilcilerimizle birlikte yapalım. Bunu birlik ve beraberlik içinde, tek yumruk halinde yapalım. En büyük arzumuz bu. Bizim hiçbir makama talip değiliz ve liderimizin de dediği gibi ‘Eşek ölür, eyer kalır, adam kalır’ ölür ve iş kalır.’ “İnşallah 5 yıl çalışma siyaseti yapalım. Çocuklarımıza, eşlerimize, ailelerimize güzel bir Karabük inşa edelim, güzel sokaklar yapalım, sosyal alanlar yapalım, bunun için kolları sıvadık ve ‘Bismillah’ dedik.”

Projeler üzerinde çalışmaya başladıklarını vurgulayan Çetinkaya, “Bakanlarla ve Cumhurbaşkanımızla görüşmeye başladık. Ekibimizle masaya oturup çalışmalara başladık. İnşallah 31 Mart’ta diyoruz ki, kurtulalım” dedi. Bu eskimişliğe ve 1 Nisan’da inşallah yükselişe ‘evet’ diyelim ve Karabük’e gelelim.” “5 yıl boyunca muhteşem hizmetler sunalım ve devletin desteğiyle Karabük’ü bölgenin yıldızı yapalım.” dedi.

Belediyecilik anlayışlarını anlatan Çetinkaya, “Burada 7/24 çalışacağız. Bizim tek işimiz belediyecilik olacak, yan iş değil. Gecemiz Karabük olacak, günümüz Karabük olacak. Dünümüz Karabük, yarınımız olacak.” Karabük olacak. Neden? Çünkü ilk olan benim.” “Hepimiz bu şehrin paydaşlarıyız. Bu şehir artık bizim cennetimiz olacak. Burayı gelişmiş bir şehir haline getirmek için çalışacağız.” değerlendirmesini yaptı.

Ziyaretin ardından AK Parti İl Başkanlığı milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç’ın yanı sıra Rehberler, Atatürk ve 5000 Ev 75. Yıl Mahallesi lider ve yöneticileriyle bir araya gelen Çetinkaya, ardından üniversitedeki bir konutu ziyaret etti. Semt.

halfetiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu