Haber

‘Babalık Testi Fiyatı’ Yüzünden Kavga Ettiler, Hamile Eşini Çocuğunun Gözü Önünde Dövdü: “Ölmek İstemiyorum”

Üsküdar’da 2 yaşındaki çocuğuyla bir arada akrabasının yanında yaşayan 4 aylık gebe bayan, kendisiyle barışmak için konuta gelen kocası ile tartışma yaşadı. Öfkeli koca, tartıştığı gebe karısını çocuğunun gözü önünde darp etti. Darp edilen bayan hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Darp mağduru bayan, ‘Ölmek istemiyorum’ diyerek yardım istedi.

Arama geçmişinde ‘babalık testi fiyatı’ yazısını görünce tartışmaya başladılar

Olay, geçtiğimiz Salı günü Üsküdar’da meydana geldi. Argümana nazaran, 2 yaşında bir çocuğu olan ve tıpkı vakitte 4 aylık gebe olan 18 yaşındaki Aslınur Ö., 3 yıldır evli olduğu eşi Görkem Ö. ile şiddetli geçimsizlik nedeniyle tartışınca Pendik’ten Üsküdar’a ailesinin yanına gitti. Birkaç gün sonra Görkem Ö. pişman olduğunu söyleyerek Aslınur Ö. ile barışmak için Aslınur Ö.’nün akrabasının konutuna gitti. İkili burada yaptıkları konuşması sırasında Aslınur Ö. eşinin telefonunu alarak internet tarayıcısındaki arama geçmişine baktı. Arama geçmişinde ‘babalık testi fiyatı’ yazısını gören ve kocasının, çocuğun babası olduğu konusunda kuşkuları olduğunu anlayan Aslınur Ö. kocası Görkem Ö. ile tartışmaya başladı. Kısa müddette büyüyen tartışma yumruklu hengameye dönüştü. Görkem Ö. 4 aylık gebe eşini 2 yaşındaki küçük çocuğunun gözü önünde yumruklarla darp etti. Kanlar içine yere yığılan Aslınur Ö.’yü ailesi hastaneye kaldırdı. Hastaneden darp raporu alan Aslınur Ö., ‘Ölmek istemiyorum’ diyerek yetkililerden yardım istedi.

“Bunların hesabını ver, ne bunlar’ dedim. O da üste çıkmak için bana vurdu”

Konu hakkında konuşan Aslınur Ö., şunları söyledi: ‘Yaklaşık 3 yıldır evliyiz. 2 yaşında 1 tane oğlumuz var. 3 yıldır şiddetli geçimsizliğimiz vardı. Daha sonralarından sürekli ayrıldık ve barıştık. Bundan 4 ay önce ben onun ailesinin yanında Pendik’te 1 ay boyunca kalmaya başladım. Tekrar tıpkı şiddetli geçimsizliğimiz oldu. Orada da birlikte kalamadık. Daha sonra beni annemin meskenine bıraktı gitti. Bundan 10 gün evvel tekrar annemin meskenine geldi. Benimle barışmak istediğini, çocuklarına sahip çıkmak istediğini söyledi. 2 gün evvel akşam sularında yengemin meskenine geldi. Telefon kıskançlığı konusu oldu birazcık. Telefonunu istedim, onun telefonunda Google arama kayıtlarına girdiğimde babalık testi fiyatları aramalarını gördüm. ‘Bunların hesabını ver, ne bunlar’ dedim. O da üste çıkmak için bana vurdu’ 

“Benim gençliğimi bütün hayallerimi elimden aldılar”

Aslınur Ö. konuşmasının devamında, ‘Kendisi husus bağımlısıydı. Onu husustan uzaklaştırmak, arkadaş ortamlarından uzaklaştırmak istediğim için de birazcık üstüme geldi. O akşam unsur kullanmaya gidecekti. Gitmesini istemediğim için de bana bunu yaptı. Çocuğum daha karnımdayken biz mahkeme gördük. O denli bir ihtimal esasen yok ki aslında mahkemelerimizde bu açıktır. Ben DNA’lara da girdim. Kendim de girdim bu DNA’ya testler yapıldı. Çocuğumun da zaten ondan olduğuna dair raporlar vardır eminim. Ama zaten o yıllardır oğlunu kabullenemiyor. Çocuğa ‘neden ısınmıyorsun’, ‘neden düzgün davranmıyorsun bu çocuğa’ dediğim zaman sürekli şiddetle davranıyordu. Ona karşı kelimeleri sürekli küfürlüydü. ‘Isınamıyorum bir türlü’ ‘kendimi baba üzere hissedemiyorum’ diyordu. Benim gençliğimi bütün hayallerimi elimden aldılar. Ben sadece onu sevdim. Sadece çocuğuma sahip çıksın istedim. Ama yapmadığım şeyler yapıldı dendi. Haklarım hiçbir şekilde savunulmadı. Yetkililerden yardım istiyorum. İlla ölmem mi gerekiyor, çocuğuma da bir şey olabilirdi. O yumruklar çocuğuma gelebilirdi. Bana çocuğum benim yanımdayken bu darpları uyguladı. Benim çocuğumun da psikolojisini bozdu. Ölmek istemiyorum’ diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu