Haber

Başkan Soner Çetin’den Çukurova halkına teşekkür

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, 28 Mayıs’ta yapılan 2. Tip Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüzde 66,84 oranında takviye yapan Çukurova halkına teşekkür etti. çalışanlarına seçimlerde gösterdikleri emekten dolayı teşekkür ederiz.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova halkına seçimde verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

28 Mayıs’ta yapılan 2’nci tip Cumhurbaşkanlığı seçiminde Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Çukurova’da oyların yüzde 66,84’ünü aldığını belirten Önder Soner Çetin, “Tüm Çukurovalılara teşekkür ediyorum. Seçimlerde Türkiye genelinde istediğimiz sonucu alamadık ama Çukurova halkı bize büyük destek verdi. Bunun için tüm hemşerilerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Bize vermiş olduğunuz destek sorumluluğumuzu daha da artırmıştır. Buna layık olmak için daha çok çalışacağız” dedi.

Başkan Soner Çetin, seçimde toplumun birçok kesiminin büyük emek ve emek verdiğini belirterek, şöyle devam etti:

“Her zaman yanımızda olan başta kadınlarımız ve gençlerimiz olmak üzere, Millet İttifakı bileşenlerinin gönüllülerine, il ve ilçe teşkilatlarına, yöneticilerine ve parti üyelerine teşekkür ediyorum. Demokratik bir yarışa girildi ve millet tercihini yaptı. Doğal olarak herkes buna saygı duyacaktır. Seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

nurdagihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu