Haber

Eşinden Boşanan Ünlü Dermatolog, Ciddi Bir Servete Sahip Olmasına Rağmen Hasta Çocuğuna Nafaka Vermeyi Reddetti

Ünlü New York dermatolog Dr. Howard Sobel, şaşırtıcı servetine rağmen, hasta çocuğu için nafaka ödemeyi reddetti. Detaylar içeriğimizde. ?

Kaynak:https://pagesix.com/2023/08/07/plast…

New York’lu ünlü dermatolog Dr. Howard Sobel ve eşi Brittney Sobel boşanma sürecinde.

Page Six tarafından elde edilen yasal belgelere göre, avukat Brittney ilk olarak 1 Mayıs’ta New York’ta boşanma davası açtı, ancak Howard’ın “yaklaşık 30 milyon dolarlık” mal varlığı ve hasta kızları için aylık 25.000 dolarlık çocuk nafakası olduğu için dava temyiz mahkemesine gitti. gecikmiş ödemeler

14 Temmuz’da dosyalanan belgelerde, “Gerçek şu ki, Dr. Sobel’in yargıcın geçici tedbir kararına itirazı, adaletsizlik veya satın alınabilirlik ile ilgili değil.”

“Bu, tacizci ve kontrolcü bir kocanın, çocuğunu, çocuğunun yaşam tarzına uygun ve Bayan Sobel’i cezalandırma arzusuyla tutarsız bir şekilde desteklemesini gerektiren bir davayı kabul etmeyi reddetmesiyle ilgili.”

Howard’ın “taciz iddiasıyla” “iki kez görüşmediği karısını tutuklatmaya çalıştığı” ve teze göre evinin her yerine güvenlik kamerası yerleştirecek kadar ileri gittiği de belgelerde iddia ediliyor.

72 yaşındaki Howard’ın çocuklarının ‘kaba motor beceri gecikmeleri’ ve ‘aşırı duyarlılık’ gibi tıbbi sorunlarına rağmen ‘çocuğun sağlık sigortasını’ ve Brittney’nin sigortasını ‘kendisine haber vermeden’ sonlandırdığı iddia ediliyor.

16 Eylül 2017’de Brittney ile evlenen plastik cerrah, eski karısı Gayle Perry’ye ayda 25.000 doları “parasının yetmediğini”, bunun başlıca nedeninin eş nafakası için yılda 150.000 dolar ve Perry ve iki çocuğu için daha fazlasını ödediğini savunuyor.

Belgeler ayrıca Howard ve Brittney’nin, Howard’ın Brittney’e ayda 12.500 dolar ödemesi gereken bir evlilik öncesi anlaşması olduğunu ortaya koyuyor.

Howard’ın avukatları ayrıca kendisinin ve Brittney’nin müşterek çocuğunun “özel ihtiyaçları olmadığını” ve aslında “yaşına göre entelektüel olarak gelişmiş” olduğunu iddia ediyor.

Brittney’nin nafaka emrini yerine getirme talebiyle ilgili henüz bir karar verilmedi.

cide-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu