Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile görüştü

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanlığı Seçim Uyum Merkezi’nde seçim çalışmalarına ilişkin düzenlenen toplantıda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Lideri Erkan Kandemir ile bir araya geldi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., 31 Mart Genel Seçimleri öncesinde kuruluşların yaptığı hazırlıklara ilişkin düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldı. Törene Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, AK Parti Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, ilçe belediye başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Büyükkılıç’tan çalışma siyaseti ve çalışma belediyeciliği vurgusu

AK Parti İl Başkanlığı’nda partililere seslenen Önder Büyükkılıç, önemli olanın yapılabileceklerin sözünü vermek ve vaat edilenleri yapmak olduğunu, kendilerinin de çalışma siyaseti ve çalışma belediyeciliği ile çalışma anlayışına sahip olduklarını vurgulayarak, şunları söyledi: , “Yapılacak seçimlerin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Teşkilatlarımızı görüyorsunuz. “Biz hayattayız, rehavet yok. Kapı kapı dolaşacağız, her bir kardeşimizin kapısını çalacağız, gelmeyenlere gideceğiz, onların gönüllerinde yer açacağız” dedi.

“Yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koştuk”

Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’mizi çok seviyoruz, Kayseri’mizi hizmetlerle buluşturuyoruz. Kayserimiz 30 büyükşehir arasında yatırımlara en fazla pay ayıran belediyelerle iç içe olan bir şehir ve olmaya da devam edecek” dedi. Bundan sonra da öyle. Yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koştuk” diyen Buranın bir ilgi ya da dinlenme yeri değil, sorumluluk bilinciyle kamu haklarının ve yetim haklarının korunduğu bir yer olduğunu vurguladı. .

Örgütün değerine dikkat çeken Büyükkılıç, “Birbirinden daha değerli bir tablo. Herhalde dünyanın en güçlü Sivil Toplum Kuruluşu siyasi bir örgüt içindedir, bunlar bizim gururumuzdur. Gerçekten fedakar bir canımızdır. “

“Elbette burası Halkın Kalesi”

Kayseri’ye layık olmaya çalıştıklarını, birlik ve beraberlik beyanı verdiklerini belirten Önder Büyükkılıç, “Elbette burası Milletin Kalesi” dedi ve şunları söyledi:

“Yıllardır yaptığımız işlerle çok şükür her zaman paylaşacak işlerimiz oluyor. Elbette burası milletin kalesi, bunu her zaman onurla konuşuyoruz. Maaşlı Başkan Yardımcımız ve grubunun gerçekten sahaya hakim olması bizim için çok değerli bir motivasyon. Varız, varlığımızı her zaman birlikte ifade ediyoruz. Bunu sahada da hissettirmeliyiz. Yaptığımız çalışmalarla Sayın Cumhurbaşkanımızın elini, sizlerin çabalarıyla ve yapılanmayla sizlerin elini güçlendirmek için çaba göstermeliyiz. Yaptığımız işin yapılmasına sizlerin vesile olduğu anlayışıyla, bu işleri biz değil siz yapıyorsunuz mantığıyla, Kayseri’ye yakışır şekilde, Türkiye’mize örnek olarak, birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz. “Dayanışmamızı geleceğe taşımak için çaba göstereceğiz. Her birinizi kucaklıyorum, iyi ki buradasınız. Biz bir davanın, bir davanın insanlarıyız. Sayın Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşı, yol arkadaşı olmamız bize yeter.”

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., yaptığı açıklamalarda yeşil belediyecilik kapsamında su temini ve hizmetleri alanında Güneş Enerji Santralleri, ulaşım alanında ise Rüzgar Enerji Santrallerinin yer aldığını paylaştı. Memduh Büyükkılıç, Kayserispor’un yeni transferler yaparak yoluna devam ettiğini açıkladı.

“Bir hayal ve idealle yola çıkan kardeşlerimiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Belediye Başkanı Büyükkılıç ve diğer belediye başkan adaylarının bir hayal ve idealle yola çıktıklarını kaydederek, “Yapılanları aktaracağız. Öncelikle Memduh abi, bu heyecan, Bu güç, insanı insan yapan şey hayalleriniz ve ideallerinizdir. Bir amacı vardır.” “Yürümek, bir hayalin peşinde koşmak, kendi inancınız doğrultusunda çaba göstermek meselesidir. Hem Memduh abimiz hem de belediye başkan adaylarımız bu inançla siyaset yöneten kardeşlerimizdir. Bir hayal ve idealle yola çıkan kardeşlerimiz O hayal ve ideal oldukça anlaşılmaz” dedi.

“Onun heyecanına ve gücüne baktığımda hayrete düşüyorum.”

Başkan Büyükkılıç’ın heyecanına ve enerjisine hayran kaldığını ifade eden AK Parti İstanbul Milletvekili ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, “Memduh abiyi görünce ilk dönemde belediye başkanı olacağını düşünüyorum. Gücüne hayranım ona. Kayseri’de Memduh abiden başkasına yazık olur dedik. “Memduh abiyi böyle tarif etmiştik. Bunu inançla söylüyorum. Burada birlik, beraberlik ve bütünlüğün olduğunu görmek bizi çok mutlu ediyor” dedi.

Başkan Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Lideri Erkan Kandemir ve parti teşkilat mensuplarını, Cumhuriyetin kuruluşunun 100. yıl dönümünde açılan, Türkiye’nin en büyük millet bahçelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde ağırladı. – KAYSERİ

haberguroymak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu