Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Esnafları Ziyaret Etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ile birlikte Yeni Mahalle esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Kayseri’de çarşı ve sokaklarda her zaman esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Önder Büyükkılıç, yerel yönetim faaliyetlerini sağduyu ve istişare ile yürütmeye çalışıyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., Yeni Mahalle ziyaretlerine devam etti. Memduh Büyükkılıç, kendilerini her zaman olduğu gibi sıcak ilgiyle karşılayan esnaflara teşekkür ederek, işlerinde bol ve bereketli kazançlar diledi.

Büyükkılıç vatandaşlarla buluşarak karne alan öğrenciye saat hediye etti.

Yeni Mahalle’deki esnafı ziyareti sırasında alışveriş yapan vatandaşlarla da buluşan Büyükkılıç, karne alan ve başarı gösteren öğrenciye karne hediyesi olarak saat hediye etti. Büyükkılıç vatandaşlarla sohbet ederek, “Dualarınızı bekliyoruz” dedi. Öte yandan Büyükkılıç, berberde tıraş olan ve karnesini alan öğrenciye karne hediyesi olarak harçlık da verdi.

Yeni açılan mağazaları ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi.

Başkan Büyükkılıç, Yeni Mahalle’de açılan dükkanları da ziyaret ederek esnafa helal, bol ve bereketli kazançlar diledi. Esnafların ilgisiyle karşılaşan Büyükkılıç, onlarla fotoğraf da çektirdi.

Esnaf: “Cumhurbaşkanımız hayırlı olsun, Allah hepimize kolaylık versin”

Başkan Büyükkılıç’ı işyerlerinin girişinde karşılayan esnaf, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin lider adayı Büyükkılıç’a hayırlı olsun diledi. Esnaf ve vatandaşlar, “Allah sizden razı olsun. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” derken Büyükkılıç, “Allah size layık etsin” dedi. – KAYSERİ

bekillihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu