Haber

KTSO üyesi esnafın afetzedeler için topladığı nakdi yardımlar TOBB yardım hesabına aktarıldı

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyesi esnaf, “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerden etkilenen 10 ilde depremzedeler için düzenlenen yardım kampanyasına nakdi dayanak sağladı.

KTSO Lideri Soner Ilık, yaptığı yazılı açıklamada, oda üyelerinin yaptığı 261 bin 870 liralık nakdi yardımın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) yardım hesabına gönderilmek üzere aktarıldığını bildirdi. AFAD.

Depremin ardından tüm Türkiye’nin seferber olduğunu hatırlatan Ilık, desteğini esirgemeyen ve depremzedelerin yaralarının sarılmasına katkı sağlayan herkese teşekkür etti.

Bir daha böyle afetlerin yaşanmamasını Allah’tan temenni eden Ilık, “Elimizden geldiğince deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın yaralarını sarmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da yardımlarımız devam edecek. Bölgede yaşayan herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Deprem bölgesine yaralılarımıza acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.” ” sözlerini kullandı.

lice-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu