Haber

Talasgücü Belediyespor Başkanı: Hedefimiz Süper Lig’e yükselmek

Talasgücü Belediyespor’un lideri Yunus İloğlu, amaçlarının adım adım başarıya ulaşmak ve Büyük Lig’e yükselmek olduğunu söyledi.

Türkiye 3. Lig 1. Grupta mücadele edecek olan Talasgücü Belediyespor, başarı basamaklarını birer birer çıkarak zirveye ulaşmak istiyor. Sarı lacivertlilerin lideri Yunus İloğlu, ilk periyotta ayakları yere basan bir takım olmak istediklerini, ardından başarı çıtasını yükseltmeyi seçtiklerini söyledi.

Talasgücü Belediyespor Lideri Yunus İloğlu, “Zor bir gruba düştük. İşimiz kolay değil. Yine zorluklarla geçecek gibi görünüyor. Lige yeni çıkan takımlar bizim grubumuzda. Play Off’a kalan takımlar bizim grubumuzda. Ama biz bunları aşmak ve başarıya ulaşmak istiyoruz. Önce 2.Lig’e, ardından 1.Lig’e ve son olarak da Süper Lig’e yükselmek istiyoruz.”

Altyapıya da değer verdiklerini belirten Lider İloğlu, “Gençlerbirliği’nden çıkıp Fenerbahçe’de yıldız olan ve dünya devi Real Madrid’e transfer olan Arda gibi yetenekleri Kayseri’ye ve Türk futboluna kazandırabilirsek ne büyük mutluluk” dedi. – KAYSERİ

haber-bahsili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu