Haber

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik İzmir Açıklamasında konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Türk Yüzyılının tek bir partinin değil tüm vatandaşların yüzyılı anlamına geldiğini söyledi.

Çelik, Kınık ilçesinde düzenlenen 7. Hasat Şenliği’nde yaptığı konuşmada, İzmir’in kurtuluş günü olan 9 Eylül’de düzenlenen hasat şenliğinin büyük anlam taşıdığını ve Türk Yüzyılını güçlü bir cumhuriyetle kucakladıklarını söyledi.

Geleceğe güçlü bir demokrasi ve vatanla yürüdüklerini belirten Çelik, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve yoldaşlarının vatanı savunmak için her şeyi göze alarak canla başla mücadele ettiğini ve 101 yılın ardından “Yaşasın Cumhuriyet” dediler. Türkiye” bir kez daha.

Çelik, Türkiye’nin en büyük gücünün meydanları, sokakları kardeşçe dolduran halk olduğunu vurguladı ve şöyle konuştu:

“İsimlerimiz, kimliklerimiz, partilerimiz farklı olsa da bu meydanlarda kardeşlik türküsünü söylemeye devam edeceğiz. Aramıza nifak sokmaya çalışanlara inat, hasat, rahmet ve kardeşlik bayramında olduğumuzu söyleyeceğiz. Bize Alevi, Sünni, Türk veya Kürt diye hitap ederek, Türkiye ile ilgili olumsuz haberleri ve ülkemizin geleceği ile ilgili olumsuz haberleri memnuniyetle karşılıyoruz.” Konuşanlara aldırış etmeyin. Burası harika bir ülke. Buradaki insanlar harika insanlar. Mükemmel işler yapıyoruz, çok parlak bir geleceği birlikte kucaklıyoruz. Türkiye Yüzyılı, ‘bu partinin veya karşı tarafın yüzyılı’ değil, ‘tüm vatandaşlarımızın yüzyılı’ demektir. Biz AK Parti olarak, “Cumhur İttifakı olarak gücümüzün yettiğince Türkiye’yi çalışma politikasıyla donatmaya, kadınlarımız, gençlerimiz ve toplumun her kesiminden insanlarımız için daha iyi çalışmalara imza atmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan.”

Çelik, Türkiye’ye kurulan tuzakların hiçbir yere varmayacağını vurgulayarak, İzmir’in her yerindeki vatandaşların Kınık ilçesinde olduğu gibi hizmet almasını istediklerini belirtti.

Kınık Belediyesi’nin çalıştığını ancak İzmir merkezde birebir hizmetlerin olmadığını gördüklerini belirten Çelik, “Kınık’taki gibi hizmetlerle İzmir’i buluşturmaya hazır mıyız? Gerçek hasat şenliğini o zaman yapacağız” dedi. Aslında o zaman İzmir için bir bayram daha olur, bir demokrasi şöleni olur.” “İzmir’de kardeşlik şarkılarını söylemeye devam edeceğiz.” söz konusu.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, İzmir milletvekilleri ve Cumhur İttifakı çalışanları olarak kolları sıvadıklarını belirterek, “Artık İzmir için çalışma zamanı. Kınık için çalışma zamanı.” dedi. söz konusu.

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar da Kınık’ın seçimlerde yine doğru tercih yapacağına inandığını söyledi.

Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer, 5 gün boyunca stantlarla festival alanında olacaklarını belirterek, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

haber-duzici.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu