Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Teknofest’e Ara Verilmek İsteniyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen Büyük İstanbul Buluşması’na ilişkin yaptığı paylaşımda, “Dün meydanı sevgileri, coşkuları, takdirleri, azimleri ve yönetimleriyle dolduran tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. giremeyen ve geri dönmek zorunda kalanlar.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde düzenlenen Büyük İstanbul Buluşması’na ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı paylaşımda, “14 Mayıs’a giderken Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde en büyük kucaklaşmamız tesadüf olmadı. Dün İstanbul bir başka güzeldi, bir başka muhteşemdi. 1.7 milyonu aşkın insanla buluştuk. Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde kentimizin 39 ilçesinden vatandaşlar “TÜRKİYE BİZİMLE KARŞILAŞTI” dedik.

“TEKNOFEST KESİLMEK İSTİYOR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı paylaşımda, “Bağlılığımızı tazeledik, sevgimizi tazeledik, sevgimizi ve dayanışmamızı daha da pekiştirdik. Atatürk Havalimanı, ülkemizin havacılıktaki teknolojik atılımının geçtiğimiz yüzyılın başında başladığı yer oldu. yüzyılda ve artık tek parti CHP tarafından kök salmadan bitirildi.Atatürk Havalimanı merhum Vecihi Hürkuş’un hayallerinin gömülü olduğu yerdi.Şimdi Vecihi Bey olarak savunma sanayi şirketlerimize yapılanların aynısını görüyoruz.Her zamanki hedef okuyan, araştıran, sorgulayan, bilim ve teknolojiye meraklı, ülkesine ve milletine aşık olan TEKNOFEST gençleridir.

“ONLARIN KABUSLARINI HİÇBİR ZAMAN BİTMEYECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Atatürk Havalimanı’nın bir diğer özelliği de birileri tanklardan kaçarken İstanbullularla birlikte 15 Temmuz destanını yazdığımız yer olması. Onların kabuslarını asla bitirmeyeceğiz. sadece milletimizle yürüdük, bugün ve yarın aziz milletimizin yoldaşı olmaya devam edeceğiz.Dün sevgisiyle, şevkiyle, nezaketiyle, azmi ve idaresiyle meydanı dolduran tüm kardeşlerime teşekkür ediyor, giremeyen ve geri dönmek zorunda kalanlar.”

kulpajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu