Haber

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu AK Parti’lilerle görüştü

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eyüpsultan’da AK Parti temsilcileriyle bir araya geldi. Soylu yaptığı konuşmada AK Parti’nin 20 yıldır biriktirdiği birikimden bahsetti ve bu heyecanı kaybetmeden çalışmaları gerektiğini söyledi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eyüpsultan’da AK Parti temsilcileriyle görüşmeye geldi. Eyüpsultan Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya DSP Genel Başkanı Önder Aksakal da katıldı. AK Parti’nin 20 yılda biriktirdiği tecrübelerden bahseden Soylu, 21 yıl önceki heyecanını kaybetmeden çalışmaları gerektiğini vurguladı. Soylu, “Bu yüzden burada her birinize şunu söylemek istiyoruz, 20 yıldır biriktirdiğimiz tüm tecrübemizi kullanalım. 21 yıl öncesinin tüm tecrübesini ve heyecanını birlikte sahaya yansıtmamız gerekiyor.” Soylu, konuşmasının ardından Bağcılar Halk Köşkü’nde AK Parti temsilcileriyle bir araya geldi.

‘KALALARIMIZA KADAR ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ’

Bakan Soylu, AK Parti teşkilatının çok çalışması gerektiğini belirterek, ‘Başımız ağrıyana kadar çalışmak zorundayız. Sözcükler ağzımızdan güçlükle çıkana kadar her birimiz çalışmak zorundayız. Çünkü mesele sadece seçimi kazanmak değil. Hep birlikte çocuklarımıza hesap vermek zorunda kalmayacağımız, onların karşısında üzülmeyeceğimiz bir durumu tesis etmektir. Önümüzde iki iş var. Birincisi, seçim sürecinde ne yaptığımızı ve ne yapacağımızı tam olarak anlatmak. Hepinizin bildiği bir söz var. Aile iştir, kişi sorumsuzdur. Arkamızda 21 yıllık bir aksiyon var. Öte yandan Londralı bankacılardan diyet vererek aldıkları kuru sözler var. Size ne yaptığımızı anlatacağız. Milletimize şehir hastanesi yapacağız demeye başlamayacağız. yaptık diyeceğiz. Yenisini yapmaya devam edeceğiz diyeceğiz” dedi.

Partililerle Bağcılar Halk Köşkü’nde bir araya gelen Soylu, “Buraya gelme sebebim bu. 21. yüzyılın başından bu yana büyük bir devrim gerçekleştirdiniz. Ülkemizi ve milletimizi buluşturdunuz. Bu ülkedeki insanların hayal bile edemediği bir Türkiye. Bu ülkede ötekileştirilmiş insan yok” dedi. Başbakanlar ve Başkan medya aracılığıyla ayarlanırken, Amerikan Lideri ve ABD bize parmak sallarken, siz bu ülkede kuralları çiğnediniz. Şimdi Tayyip Erdoğan, AK Partililer ve Cumhur İttifakı Türkiye’nin önünde bir şeyler söylüyor. yıl, 50 yıl, sonra 70 yıl. Şimdi sana inanarak 100 yıllık bir amaç koyuyor.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu