Ekonomi

Türkiye Hayat Emeklilik’ten EYT Reklam Filmi

Türkiye Hayat Emeklilik, emeklilere yönelik yeni reklam filmini EYT ile yayınladı.  Gücünü adından alan Türkiye Hayat Emeklilik’in EYT üyelerine sunduğu avantajlı BES fonları ve fırsatlarının anlatıldığı reklamda, düzenli birikim ve yatırım fırsatları vurgulanıyor.

Türkiye Hayat Emeklilik şimdi de emekliler için BES fonlarına ilişkin yenilik ve fırsatlar sunuyor. Gücünü adından alan Türkiye Hayat Emeklilik sonunda “EYT’li Emekli Olacaklara Türkiye Hayat Emeklilik Müjdesi!” reklamı yayınladı.

Türkiye Hayat Emeklilik’in EYT üyeleri için hazırladığı reklam filminde, emekli olacak ya da çalışmaya devam edecek vatandaşlara emeklilik birikimlerini altın ya da hisse gibi diledikleri BES yatırım fonunda değerlendirme fırsatı sunulduğu belirtiliyor. BES’e özel %30 devlet katkısından yararlanmaya devam edebileceklerinin de altı çizildi.

Turkey Insurance taşınabilir uygulamasında EYT üyelerine online finansal danışmanlık, yabancı dil eğitimi, online diyetisyen hizmeti ve eğitici çocuk aktiviteleri gibi birçok hizmette özel indirimlerin sunulduğu vurgulanıyor.

Reklam sineması sadece TV, radyo, dijital ve sosyal medya mecralarında değil, dijital outdoor mecralarda da yer almaktadır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu