Haber

Togg ile sahur programına giden Bakan Varank, yoldaki gençleri arabasına bindirdi.

Togg ile sahur programına giden Bakan Varank, yoldaki gençleri arabasına bindirdi.

BURSA – Bursa’nın tarihi Abdal Mehmed Meydanı’nda sahur vakti gençlerle mitinge giden Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Bursa 2. bölge adayı Mustafa Varank, iki genci otomobiline aldı. Togg’un konforunu ve rahatlığını gençlere anlatan Bakan Varank, “Kültür ve Turizm Bakanımız bu arabaya sığabiliyorsa herkes sığar” dedi.

Sanayi Teknoloji Bakanı ve AK Parti Bursa 2. Bölge 1.’lik adayı Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, resmi araçları Togg ile tarihi Abdal Mahallesi’ne geldi.

Tarihi meydana giden yolda yürürken yolda bekleyen iki genci fark eden Varank, aracını durdurarak gençlere “Hayır gençler neden bekliyorsunuz sahura gelmiyorsunuz” dedi. akşam yemeği?” diye sordu. Bunun üzerine gençlerden biri çok kalabalık olduğu için göremediklerini söyledi.

“O zaman bizimle gel, rahatlıkla girersin” sözlerini kullanan Varank, “Arkada bir yer var, atla bakalım arabayı beğendin mi?” gençleri Togg’a götürdü.

Gençlerin Togg’a binince “nasıl beğendiniz mi” diye soran Varank, “Kültür ve Turizm Bakanımızı biliyorsunuz değil mi? Böyle bir maşallahı var. Bindikten sonra beni aradı. Togg, “Arabaya bindim ve araca sığdım” dedi Mustafa. Ben sığarsam herkes bu araca sığar” dedi.

habergazipasa.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu